Fun

downloadbox

0
0
7
0

اگر کمی هم اهل دانلود کردن باشید، حتما گذار شما هم به فایل هاستینگ هایی نظیر rapidgator, Uploded, uptobox و… افتاده است. این سایت ها به هنگام دانلود، محدودیت هایی را برای کاربران رایگان ایجاد می نمایند و برای رفع این محدودیت ها شما باید از این سایت ها اعتبار خریداری کنید.

دانلودباکس سیستمی است که به شما امکان می دهد که این محدودیت ها را حذف کرده و دانلودی راحت و بدون دردسر داشته باشید. شما می توانید با تهیه اعتبار در دانلود باکس، از تعداد زیادی از این فایل هاستینگ ها به دانلود بپردازید و نیاز به خرید اکانت های مختلف از فایل هاستینگ های مختلف نخواهید داشت.

دانلودباکس لینک فایلهای موردنظر شما را دریافت کرده و سپس آن فایلها را از فایل هاستینگ مربوطه به سرورهای قدرتمند خود منتقل ساخته و سپس لینک بدون محدودیت آن را در اختیار شما قرار می دهد.

با استفاده از افزونه ویژه دانلود باکس، دیگر حتی لازم نیست برای ارسال فایلها، به سایت مراجعه کنید. حتی می توانید فرمان شروع انتقال فایلها را نیز بدون ورود به سایت بدهید! و این یعنی راحتی کار و صرفه جویی در وقت.

برای این کار، ابتدا لینکهای مورد نظر را انتخاب می کنید. سپس کلیک راست موس را فشرده و از منوی باز شده گزینه “دانلودباکس” را انتخاب می کنید. سپس لینک های مورد نظر خود را انتخاب کرده و فایلها خود را ارسال می نمایید.

downloadbox
Related posts
Fun

Sims 4 Backgrounds & New Tab

Fun

Boruto & Naruto New Tab

Fun

V For Vendetta New Tab

Fun

Among Us Shimeji For Google Chrome™