Chrome

Fedai – Güvenlik Kalkanı

5
2
10
2

Uzantı, çevrimiçi olduğunuz her yerde size tam bir rahatlık sağlar. İzleyici engelleyicimiz göz atma etkinliğinizi reklam verenlerden ve web sitelerinden gizli tutarken, reklamları ve açılır pencereleri engelleyin.

Birlikte güvenle göz atalım!

Güvenli Gezinti
Kötü amaçlı sitelerden gerçek zamanlı olarak kaçının. Açtığınız bir web sitesi güvenilir değilse sizi uyarırız, böylece onunla hiçbir veri paylaşmazsınız. Fedai Güvenli Tarama, sizi kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı yaymasıyla bilinen tüm korumasız sitelerden kolayca uzaklaştırır.

Hızlı yardımcı kabarcık
Göz attığınız her yerde kişisel bir arkadaşınız olsun. Şu güzel ve küçük yüzen balonu görüyor musunuz? Rengine bakın: turkuaz tamamen güvenli web siteleri için, menekşe güvenilmeyen web siteleri için ve kırmızı mor, kaçınmanız gereken korumasız web siteleri içindir. Gezindiğiniz sitenin güvenliği hakkında hızlı bilgi almak için farenizi balonun üzerine getirin.

Güvenli arama
Aramanızda sitenin güvenlik durumuna bakın. Fedai Secure Browsing, güvenli, güvenilmeyen ve korumasız web siteleri hakkında bilgileri siz daha açmadan görüntüler. Şimdi, bir web sitesinin ziyaret edilmeye değer olup olmadığını öğrenmek için aramanızda Fedai balonunun üzerine gelin veya daha güvenli bir web sitesi seçin.

Reklam engelleyici
İzinsiz giren reklamlara ve pop-up’lara veda edin. Fedai Güvenli Tarama, reklamları, afişleri, video reklamları ve uyarıları otomatik olarak durdurur. Gerçekten reklamsız bir çevrimiçi deneyimin keyfini çıkarın. Burada durmayın – reklamları engelleyin ve web sitelerinin daha hızlı yüklenmesine yardımcı olup olmadığına bakın.

Anti-izleyici
Göz atmanızı izlemekten kurtarın. Web siteleri ve reklam verenler, kullanıcıların aradığı her şeyi takip eder. Merak etmeyin, Fedai, daha iyi çevrimiçi gizlilik için bir izleyici engelleyiciyle birlikte gelir. O iğrenç takipçileri sonsuza dek durdururuz, böylece artık sizi çevrimiçi takip edemezler.

Fedai – Güvenlik Kalkanı
Related posts
Chrome

Pinboard Tools

Chrome

New Tab - Eromanga-sensei

Chrome

ActivCast Sender

Chrome

New Tab - Log Horizon

2 Comments

Comments are closed.