Blogging

Yemekler Adına Herşey

0
0
1
0

2015 senesinde; o zamana kadar hazırladığım “yemek tarifleri defterimi” bir blog ortamına eklemem gerektiğini düşünerek yemekleri açtım. Başlangıçta tamamen amatör mecra olarak not defteri tarzında yemek tarifleri paylaştım. Eşimin ve ailemin desteği ile bunu daha profesyonel bir hale getirmeye gayret gösterdim.

Yemek tarifleri, tatlı tarifleri, değişik ve pratik bilgilerin yanı sıra ölçüler konusunda da eksiklikleri gidermek amacıyla çalışmalarıma devam ettim. Önceliğim internette tarifler konusunda ortaya çıkan karmaşayı gidermek ve doğru bir şekilde yemeklerin hazırlanmasını sağlamaktı…

2016 – 2017 yılından itibaren sitemizde yer alan içerikler sayıca artış gösteriyor ve yeni tariflere yönlenmeye başlıyorduk. Bu aralıktan sonra artık youtube içerikleri ile tariflerimi görüntülü bir şekilde Youtube Tuğçe Ekmekçi isimli bir youtube kanalı kurdum.

2018 yılına geldiğimizde 300’ün üzerinde kendi deneyimlediğimiz tarifimiz, sık sorulan sorular ve cevapları bulunuyordu. Farklı ölçüler hakkında hızlı ve pratik bilgilere ulaşmak için yapılması gereken ve atılması gereken tüm adımları atmıştık.

2019 yılında sosyal medya platformları ve youtube ile birlikte tariflerimizi yayınlamaya ve daha fazla kişiye ulaştırmaya devam ediyorduk. Tariflerimizi klasik bir yemek blogu olmasının ötesinde bir yemek portalına dönüştürme çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2020 itibariyle daha fazla bilginin ve tarifin pratik ve hızlı bir şekilde paylaşılmasını amaçlayarak yolumuza devam ediyoruz.

Siz değerli ziyaretçilerimizden; merak ettiğiniz konuları sormanızı ve beğendiğiniz/beğenmediğiniz tarifleri yorumlarda belirtmenizi rica ediyoruz. Sizin gösterdiğiniz ilgi ve alaka bu yemek tarifi sitesinin uzun uzun yıllar boyunca yoluna devam etmesi için yeterli motivasyon sağlayacaktır.

Yemekler Adına Herşey
Related posts
Blogging

Tumblr - Tiled Dashboard

Blogging

Zee5 App for PC/Android TV-Guide

Blogging

Markdown to JIRA

Blogging

Free Fire MAX