Chrome

BarkodSis

5
2
20
1

Piyasanızda rekabetçi kalmak için dahili görünürlük sahibi olmanız gerekir. Hızlı satış programı siz olmasanız bile işinize göz kulak olur.

BarkodSis Müşterilere satış yapmayı, hızlı ve kolay olmasını sağlayan ve onları mağazanıza geri getirmeyi amaçlayan duyarlı bir hızlı satış programıdır.

Piyasada veya elinizin alında bulunan tüm donanımlar – barkod okuyucular, fiş yazıcılar, barkod yazıcılar ve dokunmatik bilgisayarlarda çalışır.

Barkod Sistemi işletmenizin tuğla/harcı gibidir, ilave modülleri ile örneğin e-ticaret entegrasyonu ile işletmenizi sanal dünyaya açmanızı kolaylaştırır.

Hızlı Satış Programı İle Zahmetsiz Ürün Yönetimi

Maliyet ve perakende fiyatlarını, etiketleri, indirimleri kolayca ekleyin ve içe aktar / dışa aktar gibi toplu işlemleri gerçekleştirin. Ürünlerinizi marka, grup ve çeşit tanımlarına göre gruplandırın, gruplara ayırın veya birimlere bölün. Mevcut ürün barkodlarını kullanın veya çıkış hızını arttırmak için yenilerini basın.

Hızlı Satış Programı Güçlü Enventer Özellikleri

BarkodSis hızlı satış programı, bir mağazanız veya yüzlerce çalışanınız olup olmadığına bakmaksızın, kolayca stok takibi yapmanızı sağlar.

Barkod Sistemi istediğiniz zaman erişebileceğiniz satış ve ürün performansının doğru bir görünümünü sunarak rekabette önde olmanıza yardımcı oluyor.

Ürün, müşteri, envanter ve personel performansına dair kapsamlı raporlama araçları sunar.

Bir mağaza ve yüzlerce ürünü kolayca yönetin

Çalışanlarınızı dakikalar içinde eğitin ve günlük, haftalık ve aylık hedeflerle motive olmalarını sağlayın. Ardından verilerinizin her zaman güvende, güvenli ve ihtiyacınız olduğunda kullanılabilir olduğunu bilerek rahatlayın.

BarkodSis
Related posts
Chrome

Pinboard Tools

Chrome

New Tab - Eromanga-sensei

Chrome

ActivCast Sender

Chrome

New Tab - Log Horizon

1 Comment

Comments are closed.