Chrome

KolayNot

5
6
263
5

Sınav sonuçlarınızı OBS’ye kolay bir şekilde girmek için numara ve not sütunu içeren herhangi bir excel dosyasını KolayNot uygulamasına sürükledikten sonra, uygulamaya hangi sütunların “Numara” ve “Not” bilgilerini içerdiklerini göstermek kalmaktadır. Sonrasında program görüntülenen ders üzerindeki öğrencileri excel listesinden bularak notlarını otomatik olarak aktaracaktır.

Dersinizin birden fazla grubu varsa ve bu grupların hepsine birden tek bir sınav yapıyorsanız KolayNot uygulaması tam size göredir. Toplu sınav sonuçlarınızı sıralamanıza gerek yoktur. KolayNot uygulaması görüntülenen gruptaki öğrencileri, toplu excel listesinden bularak notlarını doğru bir şekilde aktaracaktır. Excel listesinde bulamadığı öğrencileri de “Girmedi” olarak işaretleyecektir. Excel listesinde olup da görüntülenen dersler üzerinde olmayan öğrencileri de belirtecektir.

KolayNot, tarayıcınız tarafından sadece not giriş sayfası için yetkilendirilmektedir. OBS’nin diğer sayfaları (özellikle kullanıcı giriş işlemleri sayfasında) üzerinde okuma yetkisine sahip değildir.

Kısaca KolayNot; hızlı, kolay ve güvenlidir…

KolayNot
Related posts
Chrome

Pinboard Tools

Chrome

New Tab - Eromanga-sensei

Chrome

ActivCast Sender

Chrome

New Tab - Log Horizon

5 Comments

Comments are closed.