Chrome

Moje Przepisy

4.5
2
115
1

Znalazłeś w internecie przepis na coś pysznego? Prostym kliknięciem dodaj go do własnej książki kucharskiej w aplikacji Moje Przepisy i miej go zawsze pod ręką w swoim smartfonie!

Więcej o dodatku:
Najprostszy sposób na to, by już nigdy nie zgubić ulubionego przepisu.
Wtyczka Moje Przepisy to rozszerzenie aplikacji na smartfony, która umożliwia zapisywanie przepisów kulinarnych z dowolnych źródeł oraz przeglądanie ich w dowolnym miejscu i czasie. Pozwala ona na robienie zdjęć, wpisywanie, nagrywanie notatek głosowych, a przede wszystkim na proste zapisywanie linków do stron, które zawierają nasze ulubione przepisy!
Konto użytkownika rozszerza tę funkcjonalność o tworzenie własnych książek kucharskich i synchronizowanie przepisów pomiędzy smartfonem, przeglądarką na komputerze i profilem w serwisie.
Wtyczka Moje Przepisy to prosty sposób na dodawanie przepisów podczas przeglądania stron internetowych, bez potrzeby żmudnego przepisywania linków! Kliknij ikonę w pasku przeglądarki, zaloguj się do swojego konta, wybierz dodatkowe opcje jeśli chcesz i ciesz się przepisem zapamiętanym na zawsze i wszędzie!

[Moje Przepisy są częścią serwisu Winiary.pl]

Moje Przepisy
Related posts
Chrome

Pinboard Tools

Chrome

New Tab - Eromanga-sensei

Chrome

ActivCast Sender

Chrome

New Tab - Log Horizon

1 Comment

Comments are closed.