Chrome

USOS średnia

3.6
11
2325
5

Studiujesz i wyrywasz sobie włosy z głowy za każdym razem, kiedy chcesz policzyć średnią? Miotasz się z kalkulatorem w ręku i marnujesz mnóstwo czasu na coś, co powinno być zrobione automatycznie? Te rozszerzenie rozwiąże wszystkie twoje problemy:

USOS średnia modyfikuje ekran ocen, dodając do niego w formie podsumowania ilość punktów ECTS. Rozszerzenie oblicza także średnią ważoną za każdy semestr/dwa semestry/całe studia. Dzięki temu od razu będziesz mógł wypełnić wniosek o Stypendium Rektora, bez żmudnego przeliczania średniej ocen.

Rozszerzenie przetestowane z USOSem:
Politechnika Świętokrzyska

W fazie testów:
Politechnika Częstochowska
Politechnika Rzeszowska
Politechnika Warszawska
Uniwersytet w Białymstoku
Politechnika Opolska
Uniwersytet Wrocławski
Uniwersytet Warszawski
(W razie problemów z działaniem rozszerzenia na powyższych uczelniach proszę o informację zwrotną na moim fanpage).
Jeśli chcesz, abym dodał wsparcie dla twojej uczelni również mnie poinformuj.
Rozszerzenie jest dostępne za darmo. Wierzę, że niezmiernie ułatwi ci ono posługiwanie się USOSem. Niemniej jednak byłbym bardzo wdzięczny, jeśli wykonałbyś chociażby symboliczną “dotację” dla mnie za trud i czas włożony w napisanie tego rozszerzenia. (kwota dowolna)

Rejestr zmian:
v0.91->v0.92
-Naprawiono błąd (Politechnika Opolska) – pełna nazwa oceny “zaliczony” powodowała przerwanie działania wtyczki
v0.9->v0.91
-Naprawiono błąd, który powodował że w przypadku, gdy przedmiot miał w dwóch semestrach tę samą nazwę ale inną liczbę ECTS, to skrypt brał pod uwagę jedynie punkty ECTS z wcześniejszego semestru
-Naprawiono błąd (Politechnika Rzeszowska) który powodował, że skrypt działał niepoprawnie gdy ocena w USOS była podana także w formie słownej
v0.1->v0.9
-Dodano wsparcie dla nowych uczelni

Instrukcja zgłaszania błędów:
Aby pomóc w rozwoju aplikacji, potrzebuję zrzutu strony internetowej: ekranu ocen oraz polonu, a także adresów z przeglądarki internetowej. (bez włączonego rozszerzenia) Aby wykonać zrzut strony internetowej, przechodzisz na stronę “Oceny końcowe” w USOSie. Klikasz menu ustawień Chrome (trzy pionowe kropeczki)->więcej narzędzi->zapisz stronę jako. Tak samo robisz zrzut strony POL-onu. Te dwa pliki HTML wyślij na mój adres e-mail: [email protected] Adresy strony internetowej to to, co masz w pasku adresu przeglądarki w momencie gdy jesteś na stronie z ocenami/stronie polonu.

USOS średnia
Related posts
Chrome

Pinboard Tools

Chrome

New Tab - Eromanga-sensei

Chrome

ActivCast Sender

Chrome

New Tab - Log Horizon

5 Comments

Comments are closed.